Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Baldızımı siktim

Merhaba adım Hasan . 27 yaşındayım. Ankarada oturuyorum . Yeni evliyim eşimin kardeşinin adı Yasemin çok güzel bi kızdı 23 yaşında Üniversite okuyordu. Yasemin ile ilk tanıştığımda ondan çok hoşlanmıştım çok güzel ve bakımlıydı. Ela gözleri beni benden alıyordu .

Nişanlı olduğum dönem iş için bir bahane uydurup Yaseminın Üniversite okuduğu il olan Antalya ya gittin Yaseminı görmek için çok güzeldi ve buna değerdi . Öğrenci evinde kalıyordu onun yanına gittim iki gün kaldım yanında. Yasemin okuldan gelince onu yemeğe çıkardım çok güzel bi akşam geçirdik ve o gün birlikte olduğumuzu kimse bilmiyordu geç bir saatte eve döndük alkolün etkisi ile bi anda Yaseminı öpmeye başladım . Yasemin ilk başta beni itip tokat attı ve hemen üstüme atladı çok ateşli bi öpüşmeydi ilk defa bi erkekle birlikte olacağını söyledi ve ben çok şaşırdım Yasemin gibi güzel ve bakımlı biri bu güne kadar nasıl olurda biriyle birlikte olmaz. Ilk defa yaptığı belliydi kalp atışlarını hissedebiliyordum.Göğüs uçlarını emmeye başladım yavaştan amına doğru gidiyordum Yasemin adeta kuduruyordu kalp krizi geçiriyor zannettim. Bacaklarını araladım titremeye başladı o an baktım Yasemin boşaldı. Amını emmeye başladım ami çeşme gibi akıyordu. Yarrağımı emmeye başladı ilk defa ağızına aldığı için çok zorlanmıştı. Bende çok zorlamak istemedim.
Yavaş yavaş içine girmeye başladım ami daracıkti öyle bir inliyordu ki bütün apartman sanki bizi dinliyor ami çeşme gibiydi bir dakika olsun durmadı . Yavaş yavaş git gel yapmaya başladım dar olduğu için zorlandım en sonunda tamamını soktum ve hızlı bir şekilde git gel yaptım içinden çıkınca kan akmaya başladı Yasemin biraz tedirginlik yaşadı hemen müdahale ettim o şekilde yalamaya başladım. Tekrar içine girince bu sefer daha rahat girdim yarım saat git gel yaptıktan sonra göğüsune boşaldım ve harika bir duyguydu evlendikten sonra arada bi ziyaretine gidip sikişiyoruz. Yaseminın o dar ve sulu amcıği hala hayallerimi süslüyor .

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir