Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Dayanamayıp temizlikçime tecavüz ettim

Merhaba arkadaşlar . Sizler ile başımdan geçen yıl geçen güzel bir anımı anlatmak istiyorum. Malumunuz biz zengin tayfasına temizliğe gelen haftalık kadınlar olur. Bu temizlikçi kadınları pek takmam lakin bu aralar öyle bir azmıştım ki 45 yaşındaki dul temizlikçiye fena kafayı takmıştım.

evde çok rahat olduğumdan umursamadan sırt üstü döndüm e haliyle benim ufaklık sabah ereksiyonu dimdik taş bunun gibi olmuş durumda yine kapıya doğru baktığımda sultan sikime doğru bakıyordu lakin benim bakmamla utanarak içeriye kaçtı. kahvaltı masası hazırdı kalktım duş aldım giyindim ve kahvaltı yapmaya başladık ev halkı ve sultan ile.seks hikaye lakin her zamankinden garip bakıyordu Sultan veya ben öyle hissediyordum.dün eve gelicek misafirler olduğundan temizlik yapılamayacağından konuşuluyordu. Sultan boşa gelmişti derhal aklıma benim bekar evinin temizliğe ihtiyacı bulunduğu geldi. yalnızca garsoniyer şekilde kullanılan bir evdi ve baya bir kirliydi. Sultan boşa geldiğinden suratı asılmıştı fakat ben benim evi temizleyeceğini söylediğimde resmen gözleri parladı. derhal evden temizlik malzemeleri alarak arabama atladık ve benim bekar evine doğru yola çıktık.

aklımdan garip fikirler geliyordu yol boyu sohbet ettik fakat benim aklımda sultanı nasıl sikebileceğimle ilgili fikirler dolaşmaya başlamıştı.Eve geldik ve arabadan eşyaları alarak evi göstermeye başladım.Perdeleri sökmek için bana yardım edermisin dedi tamam diyerek elimi kaldırıp perdeyi sökerken omzumun çok ağrıdığından bahsettim. istersem bana masaj yapabileceğini söyledi. sinyali almıştım.acayip güçlü kolları ile çok aşırı iyi gelebilir ve lüzumlu yakınlığı kurabilirdim. türk pornoları yatağa uzandım yüz üstü bana t-shirtümü çıkartmamı söyledi ve yanıma oturarak masaja başlanmıştır omuzlarımdan. Evde her türlü alet edevat olduğundan masaj yağıda vardı onu alarak omuzlarıma sürmeye başlanmıştır. süper masaj yapıyor ve beni garip azdırıyordu.

pantalonumuda çıkarmamı yağ olabileceğini söyleyince popomu kaldırıp kemeri ve düğmeleri çözdüm ve kendisinin çıkarabileceğini söyledim. belime kadar geldiğinde vucudumda iki elden fazlası olduğunu hissettim. hafifçe kafamı yan çevirip baktığımda kocaman memelerini görüp şok oldum. oda t-shirtünü çıkarmıştı. baktığımı görünce bakma utanıyorum olmadan yapmam dedi. bende isterse gözlerimi dahi bağlayabileceğini söyledim. harika diyip gözlerimi bulduğu bir bezle bağladı. bundan sonra koca memelerini vücudumda gezdirip masaj yapmaya başlamıştı. pantalonumu göğüsleriyle aşağı sıyırmaya çalışıyordu biraz popomu kaldırarak destekçi oldum fakat donumla beraber indi pantalon.

nefes alış verişi daha bi değişmişti. sikim zonkluyordu fakat durum çok fazla hoşuma gidiyordu. biraz daha popomu kaldırdım artık elleriyle sadece apış arama ve popoma masaj yapıyordu. ıslaklık hissetmeye başladım resmen götümü yalamaya başlandı ilk kez böyle bir şey yaşıyordum ve harikaydı. biraz daha kaldırdım götümü ve deliği yalamaya başladı.kafasını sokup daşşaklarımi sikimi ve deliğimi 15 dakika yaladı sarsılarak boşaldım. gözümü açmaya çalışırken beni durdurdu sakın açma yoksa bırakırım diyede tehtid etti. peki diyip kabul ettim. sırt üstü yatıp dinlendim biraz lakin bacaklarımı yalamaya başlandı tüm vücudumu büyük bir iştahla yalıyordu ve arada her zaman beni gözlediğini bir gün kendisini bana siktirmek için projeler yaptığını anlatıyordu.

yarı yarıya inen yarrağımın hepsini ağzına sokarak emmeye başladı inanılmaz bir şeydi bu sikim hemen tekrar zonklamaya başlanıyor gözüme bağladığı bezin altından biraz biraz görmeye çalışıyordum o koca götünü bana doğru döndüğünü ve domalarak hadi sik aşkım hazırım dediğini duydum müthiş büyük ve müthiş güzel bir biçimde önümdeydi kadınlığı öyle güzel bir şekilde duruyordu ki yataktan alçak sehpanın üzerine ellerini dayamış ve o koca götünü ve vajinasını % ortaya çıkartmıştı. yavaşça parmağımla yokladım öncelikle bayadır bi yemediği belliydi titriyordu. sikimin kafasını soktuğumda çığlık atmaya başlanmıştır bundan sonra makine bu gibi çalışmanın zamanıydı.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir