Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Evli bir kadınla beraber oldum

Büyük bir bloklarda oturuyordum kocalarının şehir dışına çıkmasını bile artık sexhikayesi8.com okurları bile şaşıracak hepsi benim eve geliyorlar. Yan apartmanda oturan kız bana aşıktı. Evlenmek istiyordu. Onun bu durumunu bizim mahallede bimeyen yoktu. Onun bu hali nedeniyle evli kadınlar arasında meşhur olmuşdum. Onun apartmandaki bütün bayanlar bana ilgi duyuyordu. Sonunda kamyoncunun karısı beni aradı onu konuşturana kadar bayagı zaman geçti. Yavaş yavaş sikiş konularına giriyordum. İlkin kızdı ama sonra alıştırdım. Birgün evde yalnız 31 çekiyordum. Beni aradı ne yaptıgımı sordu. kızarsın dedim kızmam dedi. Bende 31 çekiyorum dedim. Dinlemek istedigini söyledi. Beraberce boşaldık. Gece gel dedi kocam yolda dedi. Kabul ettim. Gece 11 de evine gittim sessizce merdivenleri çıktım. Kapıyı aralamış bekliyordu. Hiç konuşmadan misafir odasına geçtik. ben bir koltuğa o bir koltuga geçti. Susuyorduk, içimden dedim ki aslanım bu karıyı burada sikmeden çıkarsan millet sana söver.

Sonra hiç konuşmadan yanına giderek dudaklarından yapıştım. Dur dedi koltukların arkasına yastık koymuş onu çıkarttı. Alta dokunmak yok dedi üstte ne yaparsan yap dedi. Boynunu yalamaya dudaklarını emmeye başladım memelerini açtım uçlarını kocaman yapana kadar emdim. En çok da dil emmeyi sevdigimden dakikalarca dilini emip dilimi emzirdim. Bu arada kilotunun üzerinde yaragımı sürtüyordum. yaklarık 1,5 saat emişdik. karının gözleri kayboluyordu, sikmek istermisin dedi. Sikmek, bunun için burdayım dedim, ama aybaşılıyım dedi, olsun dedim…. kilotunu çıkarttı bende sıyırdım kilotumu yarragım kocaman olmuşdu. Amını ve yarragımı tükürükle  ıslatmama gerek yoktu. İkisi de vıcık vıcıktı. Yarragımı alıp amına dayadım. Ohhh sıcacıktı o zamanlar bekar oldugum için deli gibiydim. Ben karının amına soktukça karı beni kucakladı bırakmadan alttan ittiriyordu.

Karı kudurmuş gibiydi bende, dakikalarca sikiştik ben soktum o ittirdi. sonra sarsıla sarsıla boşaldı. Sonradan anlattı kocası onu pek sikemiyormuş.

Hiç 2 kere boşaltmamış bile. Ben onunla sabaha karşı 3 e kadar sikiştim ben 7 kere boşalırken onu da 4 sefer boşalttım. 9 sene onunla birlikte oldum. bu seneler zarfında sikişmenin ve yalaşmanın güzelligini birbirimizde bulduk. O benim yarragımı yaladı. Bende onu dilimle defalkarca boşalttım. Böyler heyecan yaşamak isdeyenler vardır sanırım

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir