Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Gay olduğum için grur duyuyorum

Herkes gaylığı ters buluyor ama sexhikayesi8.com da anlattığım hikayem ilk gay oluşum ve o mutluluk hakkında bilgiler. Size zevk dolu bir anımı anlatmak istiyorum. Her ne kadar kızlardan tahrik olsamda erkeklerde bana hep ilgi çekici gelmiştir. Evde hep tek kalmak isterim ama bu çok az zamanda gerçekleşir. Bir gün evde tek kaldığımda sıkılmaktan bile sıkılmışken telefonum çaldı. Arayan apartmanımızda ki bir komşumuzdu. Benden bir yaş küçük olsada aynı boydaydık. Ne yaptığımı sordu bende –muhtemelen şu an sizinde yaptığınız gibi- 31 çekdiğimi söyledim.

Sitede hep top diye alay edilen biri olsada ben o şekilde bakmazdım ona. Müsait olup olmadığımı sordu. Evde tek ve müsait olduğumu söyledim. Birazdan geleceğini söyledi. Bekledim eve geldiğinde benim fermuar ve izlediğim porno açıktı. Gelip birazda o baktı. Ardından elinin bacağımın üstünde olduğunu gördüm. Benim 17 lik kalmaya başladı. Bende al dırış etmedim. Ama aradan biraz daha geçtikten sonra çıkarıp eline almıştı bile. Yalamaya başladı. Tecrübesinden ilk yalayışı olmadığı belliydi. O yaladıkça ben daha azıyor ve zevke geliyordum. Yaklaşık 10 dakika kadar yaladı. Ardından yere yatırıp üzerine çıktım ve götüne sürtmeye başladım.

Onunda zevke geldiği belliydi. Yeter artık gir içime dayanamıyorum diyordu. Götünü biraz ıslattıktan sonra yavaş yavaş girmeye çalıştım deliğine. Daha önce sikildiği kolay girmesinden belliydi. İçine girdiğimde ataş gibi yanıyordu deliği. Daha hızlı demesi üzerine kökledim dibine ve pompaya başladım. Seri bir şekilde girip çıkıyordum deliğine. Zevkten duramıyordu yerinde halıyı tırmalarken. Tempoyu iyice arttırdıktan sonra boşaldım içine mükemmel bir zevk vermişti bu. Ardından kalktı ve yeniden ağzına aldı yalamaya başladı. Boşalmama rağmen inmeyen sikimi boğazına kadar alıyordu. En sonunda day anamayıp ağzına boşaldım hepsini yuttu.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir