Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

İnternetten tanıştığım kız arkadaşımı siktim

Merhaba ben Mehmet 26 yaşında uzun boylu yakışıklı bir gencim. Evde oturmaktan fena şekilde canım sıkılmıştı. Napsam napsam kız arkadaşımda yok hiç bende en iysi internete gireyim dedim. Facebooka girip kızlara bakarken birde ne göreyim taş gibi bir hatun arkadaş olabiliceğiniz kişilerin içersinde zaten yanıyorum azgınlıktan bende hiç vakit kaybetmeden arkadaşlık isteği yolladım. Oda şansıma sanki bu anı yıllardır bekliyormuş gibi hiç vakit geçirmeden kabul etti. Birkaç gün konuştuktan sonra ben görüşelim dedim oda olumlu yaklaştı ..beşiktaşta bir barda buluştuk hoş sohbet ettik.kızın azgın olduğunu hissettim ve dudaklarına yapıştım öpüşmeye başladık..alev gibi yanıyorken bunun devam etmesi gerektiğini söyledim sebnem önce hayır dedi ama ısrararıma dayanamadı ve tamam bana gidelim dedi..

Eve vardığımızda ben biraz tedirgin evin odalarına baktım biraz rahatlayıp kızın yanına oturdum sarıldık ve soyunduk..sonra kız sakso çekmeye başladı zevkten dört köşe iken kızı yatırıp dar amına soktum kız çığlık atıyor inliyordu.. Memeleri ne büyük ne küçük harika tam istediğim bir boyuttaydı. Meme uclarını ağzımla emerek kızı daha fazla azdırmaya çalışıyordum. Daha sonra kızın amcığından yarrağımı çıkartarak memelerinin arasında gel git yapmaya başladım. boşalacağımı anladığımda kızın ağzına sikimi tuttum ve kızın ağzına boşalarak rahatladım. Kızda hiç tiksinmeyerek bildiğin spermlerimi yutarak temizledi. Bu hareketi beni çok şaşırtsada hoşuma gitmişti.

Daha sonra evden ayrılarak el ele dışarı çıktık.. Çok mutluydum sikişmiş kendime gelmiştim. Her hafta sonu buluşup sikişmeye devam ediyoruz…
Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir