Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Kız arkadaşımı götten siktim

Evet arkadaşlar sizlere ilk kez bir kızı göttn siktim onu anlatıyorum ve sexhikayesi8.com için özeldir bu. Eski mahallemizden tanıdığımız bu komşumuzun kızı biz orada otururken liseye gidiyordu ve inanılmaz frikiklerle beni delirtiyordu ama ozaman bir türlü sikememiştim. En son bize geldiklerinde msn adresini aldım ve msnde işi bağladım. Buluştuğumuz bir gün eve davet ettim, ailem yazlıktaydı, eve gittik onu görmeyeli 3 yıl olmuştu ve dahada güzelleşmişti. Üzerinde askılı bir badi altındada tayt vardı.

Biraz sohbet ettikten sonra konuyu eski günlere getirdim, o günlerde beni tahrik ettiğini falan söyledim, öyle böyle derken kız tav oldu başladık öpüşmeye sonra soyunduk ve ayaklardan çok hoşlandığını söyledi, ayaklarını ağzıma getirince baktım ayakları oldukça bakımlı ve güzel sesimi çıkarmadan yalamaya başladım ayaklarını, sonra yere uzandım oda oturduğu kanepeden ayaklarını ağzıma sokuyordu, bal kadar tatlı ayaklarını dakikalarca yaladım, sonra o yalamak istedi, ben kanapeye oturdum o önümde çömeldi ve başladı ayaklarımı yalamaya, derken yavaşça yukarı çıktı sonunda kazık gibi olan yarrağımı emmeye başladı, uzun süredir abaza olduğum için ve onun sıcacık diline daha fazla dayanamadığım için ağzına boşaldım.

Döllerimi yutmadı ama rahatsız da olmadı döllü diliyle taşşaklarımı emmeye devam etti. Bir süre sonra yere inip geçtim arkasına biraz amını yalyıp dayadım yarrağımı ama karşı çıktı, meğer bakireymiş, bu kez döndüm göt deliğini yalamaya, baktım hoşuna gidiyor madem ayakları seviyosun deyip ayak baş parmağımı göt deliğine soktum oradanda çıkarıp ağzına soktum bi kaç kez aynı şeyi tekrarlayıp yere uzandım, oda ters bi şekilde sikimin üzerine oturdu götüne soktukça sallanan poposu hala gözümün ününde, uzun bir süre siktim bu kez deliğini ve sonunda titreye titreye boşaldım içine, yarrağımı içinden çıkardığımda göt deliği çay bardağının ağzı gibi açılmıştı, ne göttü o off.. )

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir