Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Kızı tahrik edince dayanamadı

Çok iyi bir kalçası vardı bir kere ellemek istedim oda tamamen soyundu ve sexhikayesi8.com okurlarıda güzel bir hikaye dinler böylece. Uzun süredir mastürbasyon yapmıyordum evde boşken bilgisayardan porno felan izlim dedim. Yasaklı sitelere giremediğim için seks hikayeleri okumaya karar verdim.İlk defa girdiğim okuduğum hikayelerin yarısı palavra sallamasyınla yazılmıstı ama çok etkileyici idi. Her neyse hikayeleri okudukca iyice azdım dişi sinek görsem sikicek duruma geldim.

Kuzenimin bizde olduğu birden aklıma geldi 19 yaşında felan ama balık etli idi tayt giydiğinde bile tahrik ediyordu insanı ne yapıp ne edip onu yalamalıydım

– Ödevlerim bitti abi

+ Televizyon aç ben gelcem beraber çizgi film izleriz (Ben

– Yok abi korkuyorum yanında durayım

+Peki tamam otur koltuğa beraber oyun oynicaz Ben

Sikim iyice kalkmıstı esfmandan cok belli oluyordu kuzenim anlamasın diye iki büklüm oturuyordum sandalyede. Bir plan yapmaya çalışıyordum ama aklıma bir şey gelmiyordu. Kendiliğine bıraktım işi ve yanına oturdum kuzenimin. Öpücük ver dedim yanağımı öptü büyük olsun dudişten öp bakim dedim sulu bir şekilde öptü iyice tahrik olmustum. Bende öpim dedim yanağından öptüm boynundan öpmeye başladım hızlı nefs alıp vermeye başladı.

inanamadım ufak kız ama oda azıyordu.

Yakasını açtım daha olmamıs memelerini emiyordum saçımı okşuyordu. Dilimi gezdiriyordum bazen ağzına yaklaştırıyordum emiyordu dilimi. Göbeğini yalıyordum yavasca pantalonunu düğmelerini açtım elimi kilodundan içeri soktum

dur abi dedi emicem bırak bana dedim kilodunun indirdim açtım bacaklarını hemen yumuldum ufacık amına böyle tat yetişkin amında bile yoktu sulu sulu yalıyor deliği emiyordum kuzenim kafamdan bastırmaya başlamıştı parmağımı deliğe sürtürüyordu.

Esofmanı indirdim oyna dedm elini gezdiriyordu üstünde agzına al dedim ilk başta yok felan dedi ama annene söylerim diye tehdit edince kafasını emmeye başladı parmağımla amını okşuyordum birden ağzına boşaldım yut dedim hepsini yuttu.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir