Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Kocam beni doyuramadığı için aldattım

Eşim ile evleneli çok uzun zaman olmamıştı. Genç yaşta evlendiğim için benim içim kıpır kıpır her gün sevişsek her gün isteyebilirdim. Zaten eşim de beni sekse doyurmak için elinden geleni yapıyordu. Ama işten geç geliyor bazı geceler yorgun oluyordu. Bu geceler canım çok sıkılıyor kendimi çok kötü hissediyordum. Fakat çalışması gerekiyordu. Ama benimle de ilgilenmesi lazımdı. Ben genç bir bayandım ve seksle yeni tanışıyordum ve açtım.

Seksi çok sevmiştim. Milletin karıları istemez benim de kocam yorulduğu için istemiyordu. Durum böyle olunca benim gözüm başka yerlere kaymıştı. Erotik seks hikayeleri izliyor, bu siteden milletin yaşadığı hikayeleri okuyordum. İyice azıp kendi kendime çare olup kendimi boşaltıyordum. Ama bir giren olmadığı için tatmin olmuyordum. Eşim vardiyalı çalışıyor geceleri evde olmadığı zamanlar geceler daha zor geçiyor ateşimi söndürmem imkansızlaşıyordu. Ben oldukça genç yaşta evlendiğim için hala genç kız gibi bir çok erkeğin ilgisini çekebiliyordum. Bende sosyal medyadan sahte bir hesap açıp evli olduğumu belli etmeyen tek başıma fotoğraf koyup birileri ile konuşmaya başladım. Çok azgındım ve illa bir erkek benim ateşimi söndürebilirdi. Eşim yapmıyorsa yapacak bir erkek illa bulurdum sonuçta. Sosyal medyadan evli olduğumu bilmeyen ir çok erkek ile konuştum. Aralarından en güvenilirini ve benim gerçek kimliğime asla ulaşamayacak olanını seçtim. Tabi beni etkilemesi ve yakışıklı olması ilk şartlarımdan bir tanesiydi. İkimiz de İstanbul da oturuyor fakat semtlerimiz birbirine çok uzaktı. Bilirsiniz ki İstanbul da tanıdık olması neredeyse imkansız bir şehirdir. Adının Mahmut olduğunu öğrendiğim bir banka da veznede çalıştığını söyleyen Mahmut normalde Adanalı olduğunu söyledi. Bir hafta kadar konuştuktan sonra Mahmut beni sinemaya davet etti. Eşim bu sıra gündüz çalışıyordu. Bende erken buluşup akşam evde olmam gerektiğini söyledim Mahmuta. Buluşmamızı ayarladık. Buluşmaya giderken içime en seksi çamaşırlarımı giyip özel olarak hazırlanıp gittim. Buluştuğumuz da sinemaya girmekten vazgeçip madem kısıtlı bir zamanımız var o zaman bana gidelim hem birbirimizi daha iyi tanımış oluruz dedi.

Tabi ki kabul ettim. Adam fotoğraflarındakinden çok daha yakışıklı çok çekiciydi. Evine gittiğimiz de 1+1 olan evi küçük ama çok güzeldi. Baya da zevkli bir adama benziyordu evine baktığım da. Ben evini incelerken oda bize içecek bir şeyler ayarlıyordu. Evimi beğendin mi diye sordu çok iyi bir zevki olduğunu söylediğim de öyledir, zaten o yüzden yanımdasın. Her şeyin güzelini seçerim dedi. Belime sarılıp elime kahvemi verdi. Belimden tutunca yakından çocuğun büyüsüne kapılıp kahveyi tezgaha koyup ellerimi boynuna sarıp öpmeye başladım. Çocuk şaşırdı fakat hemen oda kahvesini bıraktı ve beni kucağına alıp yatak odasına götürdü. Çok rahat bir yatağı vardı. Beni yatırdıktan sonra onu kendime çekip daha iştahlı öpmeye bir yandan da onu soymaya başladı. Bu ne hız böyle diyerek gülümsedi ve oda beni soydu. İç çamaşırlarımı gördüğün de vay çok ateşli bir bayanla karşı karşıyayım dedi. Evet ama öyle herkesi beğenmem bana bütün meziyetlerini sergile bakalım dedim. Mahmut bana pis pis bakıp soyunup üzerime çırıl çıplak çıktıkta sonra kollarımı iki yana ayırıp her yerimi yalamaya başladı. Kollarımı kaçırmak istesem de öyle bir bastırıyordu ki bu hoşuma gitmişti.

Her yerimi yalayarak beni kendimden geçiriyordu ve ben ona karşı koyamıyordum. Ellerimi tutarak bacaklarımı ayırıp amıma nefesini verdi ve beni çıldırttı. İçime gir diye bağırıyordum. Amıma minik bir öpücük koyduktan sonra ellerimi yine tutarak sikini soktu. O kadar sert ve uzundu ki siki. İnliyordum. Ben inledikçe o daha çok içime sokuyor beni kendimden geçiriyordu. Boşalana kadar nefes nefese kaldım ve resme artık boşalması için yalvardım. Çok yorulmuştum ama hayatımı en iyi seksiydi.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
7 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir