Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Kocamın kumar borcu başıma bela oldu

Herkese merhabalar. Ben Ankara’dan Simge. Hafif balık etli 25 yaşında evli bir kadınım. Kocamla görücü usulü tanışıp evlendim. Ama kocam daha sonra hayırsızın teki çıktı. Sürekli içmeye ve kumar oynamaya başladı benimle de hiç ilgilenmiyordu. Sürekli kumar borcu olur aldığı maaşı da oraya verirdi kıt kanaat geçinirdik. Arkadaşları da bana gözü dikmişti anlaşılan bizim evden eksik olmuyorlardı. Kocam da her şeyden habersiz evde arkadaşlarını ağırlıyordu. O kadar yüzsüzlerdi ki her ne kadar onları evde istemediğimi belli etsem de bize sürekli gelmeye devam ediyorlardı. Günler böyle geçmeye devam ederken benim saf kocam eve ağzı burnu dağılmış bir şekilde geldi bir gün. seks hikaye Kumar borcu yüzünden dayak yemişti. Sonuçta kocam olduğu için hem üzüldüm hem de sinirlendim. Bu arkadaşlarına bir ders vermeliydim ve oto tamirci olan arkadaşının tamirci dükkanına gittim. İçeriye bağırarak girmiştim. Bunu yapan arkadaşının ismi Sinandı. Sinan çık dışarıya diye bağırarak tamirciyi inletmiştim. Hemen aşağıya indi ve ooo yenge hoş geldin diyerek beni karşıladı. Yanında başkaları da vardı ben de sinirli bir şekilde siz bu adamı nasıl döversiniz az mı parasını yediniz dedim. Sonra Sinan sinirli bir şekilde senin kocanın bize ne kadar borcu var biliyor musun dedi. Ne kadarsa ne kadar öderiz dedim. Ama yanıma yaklaştı ve kolumu tutarak iyi ben sana ödeteyim o zaman dedi ve diğerlerine de kapıyı kilitlemelerini söyledi. Napıyorsun demeye kalmadan Konuşma gel benimle deyip beni kolumdan sıkı tutup sürüklüyordu.

Hemen beni üst kata çıkardı ve götümü sıkmaya başladı. Adamlar niyetini bozmuştu o zaman böyle ödeyeceksin o borcu demeye başladılar. Bizim bu yaraklarımız senin kocanın borcuna karşılık senin amının içine girip terliyecek dedi. Tabii ki ben itiraz ettim. Çünkü adamlar 4 kişiydi. Siz bu amımı mahvedersiniz dedim. Sinan güldü ve zaten size gelip gitmekteki amacımız seni sikmekti şimdi sikicez dedi. O zaman yumuşak sikin bari dedim. Sonra da beni tek tek sikmeleri halinde kabul edeceğimi söyledim. Sinan hemen kabul etti ve diğerlerini sigara içmeye gönderip içeride sadece kendisi kaldı. Sonra da yanıma gelip memelerimi dışarı çıkardı ve kafasını gömdü. Sözde yavaş sikeceklerdi ama aç kurtlar gibi saldırmıştı memelerime. Yavaş dememe kalmadan Sinan sus orospu sus artık beni deli ettin aylardır yarağım kalkık sabhaları uyanıyorum ve seni düşünüp karımın bacaklarını omzuma alıp şap şap diye karımın amını paramparça ettim. Şimdi sen bu yarağı yiyeceksin dedi. Sonra da beni diz çöktürüp yarağını ağzıma vermeye çalıştı. Kocaman yarak ağzıma bile zar zor sığıyordu. Tamamen yarağı tükürüklenene kadar ağzımı sikmeye devam etti. Sonra da beni ayağa kaldırıp memelerimin ucunua yalayıp elleriyle sıktı ve beni domalttıktan sonra eteğimin üstünde kocaman yarrağını götüme doğru sürtmeye başladı. Kabak gibi kocaman olan götümün yanaklarını iki yana ayırıyor yarağını götümün yarığına sürtüyordu.

Artık ben de azmıştım. Amıma sok şu koca yarağını amımda dar zaten diye inliyordum. Hemen eteğimi çıkarttı ve beni duvara yaslayıp götümün yanaklarını sıktı. Sonra da kafasını amıma dayayıp dilemeye başladı. Bir yandan da sen benim bundan sonra orospumsun yeni karımsın seni o saf kocana bırakmayacam seni her zaman sikecem seni diyordu. Bu şekilde biraz yaladıktan sonra yarrağını eliyle avuçlayıp amıma doğru getirdi ve yarrağının kafasıyla amımı araladı. Biraz amıma sürttükten sonra da yarağını amıma itmeye başladı. Yarak amımın en derinine kadar amımı yara yara ulaştı. Canım acımıştı ama Sinan hiç beklemeden git gel yapmaya başladı. Bir eli ile belime bastırdıktan sonra yarağını çıkarıp iyice tükürükledi ve amıma şap diye soktu ve ben ileri doğru gidip geldim. Sert sikmeyecektin hani dedim ve sus orospu benim malımsın artık nasıl istersem öyle sikerim diyerek deli gibi gidip gelmeye başladı. 15 dakika kadar beni sikti ve bir de üstüne amımın içine boşaldı. İşi bitince de diğerlerini çağırdı. Onlar da sırayla kocaman yaraklarını amıma sokup siktiler. Ama burada bitmedi tabi bende bu salak koca oldukça daha beni çok sikerler.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44
3 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir