Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Otelde ayarladığım kız

Sizlere güzel bir otel maceramı anlatıyorum çünkü sexhikayesi8.com takip edenleri bu hikayemi sever ve yorumlarını eksik bırakmazlar eminim ve telefonum çaldı arayan yeğenim eda idi bende günü birlik gelmek istiyorum kalacak yer ayarlaya bilirmisin dedi kimle geleceksin dedim tuğba ile dedi tuğbada kuzenim olur bu arada. tamam ben ayarlarım gelin siz yarın sabah dedim ertesi gün atladılar geldiler ben oteli ayarlamıştım 2günlüğüne. ben edayı çok arzularım kocaman iri götü iri gögüsleri tuğba zaten edadan beterdir 3müzde üniversite 1 başlıycaz ben bunları nasıl sikerim hayalini kuruyordum gece kendi odamda. sabah oldu denize girdik eda ve tuğba bikini giymişler ama ne bikini daracık resmen karpuz gibi götleri ve gögüsleri çıkmıştı ortaya suyun içinde el kol haraketleri oynaşıyorduk elim edanın tuğbanın götüne deyiyordu arada sırada gülüp geçiyorlardı. çıktık denizden otele geldik bende onların odaya girdim hepsi yorgun düşmüş uzanmışlardı

bende aralarına girdim oturduk muhabbet ediyoruz eda dedi burda kız buldun mu ne yaptın diye sordu buldum ama verici hatunlar degiller verici bulursam vur kaç taktiği yapıcam diyip güldüm erkek varmı buralar diye sordu dedim varda ne yapcaksınız belki bizde oynaşırız 1-2 gecelik ne var canım dedi . beynimde şimşekler çaktı.

madem öğle istiyorsanız bulayım dedim nasıl yani hemen şimdi mi dedi evet dedim kim diye sordu ben varım ya kızım işte ne yabancıya gidiyorsunuz gelin bana malda yabancıya gitmez hem diye güldüm eda da dedi tugbaya tugba bak bu gene oynaşmak istiyor kız ne yapalım dedi tugbada oynaşmak istiyorsa oynaşırız yavrum yeter ki sen iste dedi madem öyle hadi soyunun dedim beni soydular ilk önce benim 17cm çıktı meydana tuğba eda baka kaldılar ne oldu korktunuz mu diye sordum yok canım neyden korkucaz altı üstü zevk alcaz dedi peki madem hadi başlıyoruz dedim eda 17cm liği aldı agzına ufaktan ufaktan öpüyor yalıyordu tugbada amını agzıma dayamış ben yalıyordum o gece hayalim tugbayı amdan edayı götten sikmekti.

eda yalamayı bıraktı tugba geçti eda dayadı amını agzıma degişmeli bittikten sonra geçtim edanın arkasına tükürükledim göt deligini dur yapma acır önden yap dedi olmaz arkadan dedim tamam diyip kabul etti girer girmez çığlık attı ben aldırış vermeden pompolamaya devam ettim çıktım arkadan agzına verdim sıra geldi tugbaya tugbaya da önden girdim cıglık atıyordu 2side öpüşüyorlardı tugbanın içinden çıktım 2sininde teker teker agzına verdim çok büyük bir patlama ile boşaltım 2sininde suratına .. 2gün tatil böyle geçti istanbula döndük istanbulda tekrar sevişiyoruz..

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir