Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Otobüste tanıştığım çocuğa verdim

Merhaba adım Ezgi 23 yaşındayım. Antalya da oturuyorum . Bir gün dershaneden çıkmış eve gitmek için otobüse bindim , otobüste tahminimce 21 24 yaş arası çok mu çok yakışıklı bir çocuk bindi , ben otobüsün arkasında ayakta duruyordum ve otobüs çok kalabalık ve hava acayip sıcak amımdan bildiğin terler akıyordu o gün mini etek giymiştim .

Çocuk otobüsün arkasına doğru gelmeye başladı yavaş yavaş çok yakışıklıydı belli ki spordan yeni çıkmış kasları harika gözüküyordu hafif terliydi .Yanıma doğru geldi bir süre bakiştik ve otobüs ani fren yapınca eli götüme değdi ben birazcık utanmıstım o an dikkat ettiğim de çocuğun yarragi direk gibi olmuştu yavaştan götümü ellemeye başladı ilk başta çok tedirgindim sonradan alışmaya başladım çok fena zevke gelmiştim . Bir kaç durak sonra beraber indik ve bi apartmanın zemin katına girdik öpüşmeye başladık göğüs uçlarımı yalamaya başladı bende aleti ile oynuyordum yavaştan amıma doğru inmeye başladı hafiften çığlık atıyordum . Sulu amımı emmeye başladı çok kötü oldun o an harika bir zevk ti . Yarrağıni ağızıma verdi bir süre yalamaya başladım. Artık o an gelmişti içime girmesini istiyordum artık yavaştan içime girmeye başladı sürekli çığlık atıyordum ve eliyle ağızimı kapattı sonuç da apartmanın bodrum katındayız sesim yankı yapıyordu harika bi zevkti . Yarım saate yakın içime girdi sürekli sert bir şekilde git gel yapıyordu o sırada belki 3 defa boşaldım ben ve çocukda hala tık yoktu harika sikişiyordu. Yarım saat sonra penisi aniden çıkardı ve ağızıma doğru getirip boşaldı.

Boşaldıktan sonra bir süre seviştik ve ayrı otobüslere binip yolumuza devam ettik . Yaklaşık bir saat birlikte olduk ve benim için harika bir zevkti. Bu zevki yaşadığım için artık otobüste önüne gelen çocukla sevişmek istiyorum .

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir