Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Üniversite öğretmenimi bir güzel siktim

Merhabalar arkadaşlar. Ben Serhat. 22 yaşında bıçkın gibi genç bir delikanlıyım. Buradaki bu güzel hikayeleri okuyunca bende çorbada tuzum olsun istedim ve hayatımın en güzel hikayesini sizlere anlatmak istedim. Ben Muğla’da üniversite okuyorum. Okulda ilk senem çok iyi geçmişti. Öyle hareketli kızlarla takılan ve serseri takımından deyildim. Kızlarla aram iyiydi ama biraz ağır başlı olduğum için sınıftakiler bile beni farklı görürdü iyi anlamda. Bizim bir dersimize giren hocamız vardı Tuğçe hoca. 32 yaşında beyaz tenli fiziği güzel ve okulunda en güzel hocasıydı. Ben resmen onu ilk gördüğümde aşık olmuştum. Çok sıcak kanlı ve herkesle yakından ilgilenen birisiydi. İlk senemiz bu şekilde geçmişti.

İkinci yılda ise o bizim daha çok dersimize girmeye başladı. Bu benim için harika bir şeydi. Kadını her gördüğümde içim kıpır kıpır oluyordu. Ama evli olduğu aklıma geldikçe deliriyordum. Bazen sosyal medya birbirimizin fotoğraflarını beğeniyorduk. Okulda da çok samimiydik ve bazen birlikte çay içiyorduk. Benim ona bakışlarımı ve neler düşündüğümü az çok tecrübesiyle anlıyordu zaten. Moralimin bozuk olduğunu bile anlıyor beni kenarı çekip konuşuyordu. Hatta bazen istersen dersten çıkabilirsin diyordu. Bir gün yine beni böyle görünce ders bitimi herkes çıktı ve onunla baş başa konuştuk. Ben dayanamayıp ona aşık olduğumu söyledim. Şaşırdı. Bana güzel şeyler söyledi ama hem senin öğretmeninim hem de evliyim dedi. Yıkılmıştım.

Onun numarası herkeste vardı benim ki de onda. Bir gün beni aradı ve kaldığım eve gelmek istedi. Ev arkadaşım da dışardaydı haber verdim eve gelmeyecekti. Tuğçe hoca yine o meşhur eteklerinden birisini giymiş ve çok seksi bir şekilde bana gelmişti. Kapıyı açtığımda da duygularına tercüman olmaya geldim dedi. Evimi gezdikten sonra benim odama geçmek istedi. Sonra çantasını attı ve gömleğinin düğmelerini açmaya başladı. Hayal gibiydi her şey. Bir anda dudaklarıma yapıştı ve sevişmeye başladık. Sonra onun taş gibi göğüslerini yalayıp amını parmaklamaya başladım. Sonra ise yatağımda akşama kadar sikiştik. O da beni seviyormuş ve bu ilişkimiz hala devam ediyor.

Ben Yasemin telefonda seni boşlatmamı istermisin
00 322 588 96 44

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir